זה הסוד שלי

סודות של אנשים אמיתיים

5 סודות לעיצוב הבית המושלם

החלטתם כי אתם רוצים לעצב את הבית שלכם? נמאס לכם לראות תמיד את אותם הרהיטים ואת אותם הפריטים? הגעתם להחלטה הנבונה. אך עיצוב פנים זוהי אינה פעולה פשוטה שכל אחד מאיתנו יכול לעשות, ועל מנת לעצב בצורה נכונה חשוב מאוד לשים לב למספר מסוים של אלמנטים ודברים. על מנת להפוך את עיצוב הבית להרבה יותר פשוט, החלטנו לרכז עבורכם 5 סודות לעיצוב הבית המושלם במיוחד עבורכם! כך תוכלו להיות בטוחים שעשיתם את הבחירות ואת ההחלטות הנכונות. אז מוכנים להתחיל לעצב? צאו לדרך!
עיצוב הבית

טיפ מספר 1: השתדלו למלא את כל הקירות

קירות חשופים יכולים להיות מתכון לצרות, ולכן חשוב מאוד למלא את כל הקירות בתמונות או באלמנטים אחרים אשר יוסיפו להם. קירות חשופים עלולים לגרום לבית להיראות ריק, בטח כאשר מדובר בקירות גדולים הנמצאים בחדרי השינה או בסלון. תמונה אחת או אפילו שתי תמונות יכולות למלא קיר שלם, ובכך לגרום לבית שלכם להיראות מלא בכל טוב. סודות לעיצוב הבית המושלם לא חייבים להיות מאוד מסובכים, לכן השתדלו להקפיד על קירות מלאים בכדי לשמור על מראה אלגנטי ומרשים של הסלון או חדרי השינה.

טיפ מספר 2: תשתדלו להשתמש בחפצים ישנים

אם בעבר החזקתם בחפץ ישן וחשבתם כי הוא עשה את שלו, עליכם לחשוב שוב על כך. כיום כמעט בכל בית תוכלו למצוא חפצים ישנים אשר משתלבים לצד החפצים ורהיטים החדשים. חפצים ישנים מוסיפים מימד אחר למראה של הבית, ושומרים על מגוון ועל עניין בכל הקשור למה שהאורחים רואים כאשר הם מגיעים. סגנון הוינטאז' הפך להיות בשנים האחרונות חלק בלתי נפרד מהעיצוב המודרני, כאשר יותר ויותר מעצבים משתמשים בו בתדירות גבוהה. אינכם חייבים לקחת עשרות פריטים ישנים על מנת לעצב את הדירה שלכם. אפילו חפץ וינטאז' אחד יכול לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר. אך חשוב מאוד לבחור אותו בחוכמה על מנת שישבור את כל המוסכמות.

טיפ 3: תמונות משפחתיות בכל פינה

כמה אתם אוהבים את המשפחה שלכם? אז השתמשו בתמונות המשפחתיות על מנת לעצב את הבית שלכם. תמונות משפחתיות על המזנון בסלון ועל השידה בחדרי השינה זה משהו שאסור לשכוח. בסופו של יום התמונות הללו הן אלה התמונות שנותנות לכם את הכוח להמשיך בעשייה היומיומית. סודות לעיצוב הבית המושלם הם הרבה מעבר למראה מרשים, אלא גם מה שנותן לכם כוח לעשות את מה שאתם באמת אוהבים.

טיפ 4: תעצבו את הבית בזמן המתאים לכם

נכון שברגע שאנו רוצים לעצב את הבית הדחף והרצון לשנות בוער כמעט בכל פינה בגוף, אך אסור לפעול מתוך פזיזות. פזיזות עלולה להוביל אתכם לקבלת החלטות לא נכונות שבסופו של דבר אתם עוד תצטערו עליהם. סודות לעיצוב הבית מחייב אתכם לפעול בצורה שקולה ונכונה, כך שתוכלו להגיע לתוצאות שתמיד חלמתם עליהם. המרחק שלכם מבית מושלם מעולם לא היה קצר יותר! וגם אם זה לוקח מספר חודשים תהיו סובלניים.

טיפ 5: אינכם מצליחים לעצב לבד? פנו אל איש מקצוע!

אחת מהטעויות הנפוצות ביותר זה לעצב את הבית באופן עצמאי גם אם אין לכם שום ניסיון קודם. אם אינכם מצליחים להביא לידיי ביטוי את כל החלומות והשאיפות שלכם פנו אל איש מקצוע בדמות מעצב פנים על מנת שיעזור לכם להגשים את כל החלומות והרצונות שתמיד חלמתם שיהיו בבית שלכם.

ובנימה אישית, ממליץ בחום על מאיה קדם, מעצבת שאני יכול לדבר עליה שעות, אבל כדאי לכם להכיר אותה בעצמכם.

דר אבירם

נושם וחי אינטרנט, אוהב לכתוב, אוהב את פיקסל (הכלב) ואוהב לטייל איתו בטבע. חוף הים הוא המקום המועדף.

 https://www.my-secret.co.il

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp