זה הסוד שלי

סודות של אנשים אמיתיים

הסוד למראה צעיר ורענן

גם לכם נפל כבר האסימון שאנחנו מזדקנים מהר מידי?? גם אתם התמרמרתם על זה שאתם לא נראים צעירים יותר? אני כאן בשבילכם לנסות לעזור! היום אנו משקיעים המון כספים וזמן לא מבוטל בשביל להראות צעיר יותר יפה יותר ורענן יותר. אך לצערנו לא לכולנו יש את היכולות לכך ועדין רוצים מראה טוב. אז הנה לכם כמה טיפים וסודות למראה צעיר זול יותר ובריא יותר.
צעירים ויפים

אל תזניחו את עצמכם, השקיעו קצת בטיפוח האישי שלכם

כל אחד יפה, השאלה היא אם הוא משקיע בעצמו או מזניח את עצמו. אם אתם רוצים להראות יפה וצעיר אל תזניחו את עצמכם, קחו את עצמכם בידיים ותתחילו לעבוד!  היום ישנם עשרות אם לא מאות קרמים ומשחות שונות ומגוונות לעור, לשיער לגוף ולכל פרט קטן בגוף. למשל, קרמים להעשרת שיער או להברקת שיער. בנוסף ניתן להשתמש באיפור להסתיר קמטים בעור או להבליט חלקים שונים בפנים, הגורמים לכם להראות צעיר יותר. ניתן להשתמש בפודרה, מייק-אפ ועוד הרבה מוצרים. דרך נוספת היא טיפוח השיער והזקן. השתדלו לשמור על שיער חזק ובריא נשים- שיער ארוך גברים -תקפידו לסדר את הזקן כל שבוע, זקן חד ולא ארוך מידי. המלצה שלי: זיפים! זה מראה צעיר ומושך!!

מצאו לעצמכם פעילות ספורטיבית שגרתית

ישנם יתרונות רבים לשמירה על גוף בריא, אחד מהם הוא מראה צעיר ורענן. הרופאים ממליצים על קביעת פעילות ספורטיבית אישית המכוונת לכל אחד ואחת בין אם זה ריצות ואימוני כושר עצמאיים ובין במכון כושר או חוגי ספורט שונים הפעילות הספורטיבית מחזקת את הגוף וכך שומרת על עור ושיער בריא וחזק  ושומרת על מראה גוף צעיר ויפה למשך הרבה זמן מחייכם. ישנם מכוני כושר שונים עם תוכניות שונות ומגוונות המתאימות לבד היום שלכם. תלכו לבדוק ולהתעניין, מה יש להפסיד? הקפידו על פעילות ספורטיבית וכך תקבלו תוצאות של גוף בריא ומראה צעיר!

הקפידו על תזונה בריאה

"מחר" זה היום של דיאטה והצלחת הקפדה על תזונה בריאה. הקושי שלנו לשמור על תזונה בריאה מזיק לבריאות ולגוף שלנו צעד אחר צעד. תזונה בריאה היא אחד הדברים החשובים ביותר והחיוניים ביותר בכל דבר הנוגע לגוף האדם. כך שאם תרצו מראה צעיר יותר ובריא יותר הקפידו על תזונה בריאה המורכבת מכל 5 אבות המזון, בכמות הנכונה ובלי קלוריות מיותרות. גם אם זה לא נראה לכם דבר חשוב כל כך, תנסו ותראו! מומלץ מאוד להיפגש עם דיאטנית שתבנה לכם תוכנית תזונה שתעזור לכם לממש את יעדכם במראה צעיר ובריא יותר.

הלבישו את עצמכם בצורה נכונה

אחת הדרכים לקרוא בן אדם בפסיכולוגיה זה בלבוש שלו. צבעי הבגדים השונים, מכנס חצאית חולצה או גופייה. כל אלה מייצגים את מה שאתם רוצים שאחרים יסתכלו ויקלטו עליכם ומה אתם משדרים. אם אתם רוצים להראות צעירים תלבשו צעיר. בדרך כלל אפשר לקחת בגד צבעוני ושונה מהרגיל כי זאת האופנה העכשווית, אבל אם זה לא הטעם שלכם ואתם יותר על בסיסי, אפשר ג'ינס צמוד חולצה בהירה, צעיפים ומעילים חלקים ולא "זה שחור ופשוט. זה מסתדר עם הכל". בגדים רק במידה שלכם , לא גדול ואתם תגדלו… זה לא עובד ככה מאז כיתה י"א. אם לא תתלבשו במראה צעיר, או תלבשו בכוח למרות שלא מתאים לכם – זה יראה עליכם ההיפך ממה שאתם רוצים להראות – צעיר שמבין מה ללבוש ואיך להרשים את הסביבה.

דר אבירם

נושם וחי אינטרנט, אוהב לכתוב, אוהב את פיקסל (הכלב) ואוהב לטייל איתו בטבע. חוף הים הוא המקום המועדף.

 https://www.my-secret.co.il

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp