הסוד לזכייה בלוטו

אחד מהחלומות הגדולים ביותר של כל אחד מאיתנו זה לזכות בפרס הראשון בלוטו. מדובר בפרס שיכול לסדר כל אחד ואחת מאיתנו למשך שנים רבות, אך הסיכויים הם לגמרי לא לטובתנו. אנשים רבים מנסים לעבוד שעות על מנת לנסות ולנחש כיצד פועל האלגוריתם של הלוטו, כך שהם ינחשו נכונה את המספרים הזוכים. ברוב המקרים מיותר לציין כי ההשערות אינן מעלות דבר, וכל אותם האנשים חוזרים בדיוק אל נקודת ההתחלה. אך האם יש דרך להצליח ולהגדיל את הסיכויים לזכייה בלוטו? יש לנו מספר טיפים עבורכם על מנת שתוכלו להגדיל את הסיכויים שלכם.
איך לזכות בלוטו

נסו למלא מספר טפסים במקביל על מנת להגדיל את הסיכוי שלכם

אחת מהשיטות השכיחות ביותר להגדיל את הסיכויים שלכם לזכייה בלוטו זה למלא מספר טפסים בו זמנית. הסיכוי לנחש את המספרים הנכונים עם טופס אחד בלבד הינו נמוך במיוחד, ולכן ככל שתמלאו מספר טפסים כך תוכלו להגדיל את הסיכוי שלכם. כמובן שאתם חייבים למלא מספרים שונים על מנת שיהיה לכם סיכוי גדול יותר לנחש את המספרים שעלו נכונה בהגרלה. לא מדובר אומנם בהגדלה ממשית של הסיכויים, אך ללא ספק אתם תעשו צעד גדול אל עבר הפרס הנכסף. ואם לא, לפחות תדעו שעשיתם את מירב המאמצים.

אל תחליפו מספרים לעיתים שכיחות

אנשים רבים מספרים כי הדרך שלהם לזכות בלוטו היא למלא את אותם המספרים לאורך שנים. אומנם זה לעיתים יכול להיות מעייף ואף מייגע שאתם לא מצליחים לנחש נכונה את המספרים הזוכים. אבל אם תחליפו מספרים כל פעם שאתם ממלאים טופס לוטו אתם יכולים להיות מאוד מבולבלים והסיכויים שלכם לנחש את המספרים הנכונים ילכו ויקטנו. לכן אנו ממליצים לכם להחליט על מספר מסוים של מספרים קבועים, אפילו מספרים שמסמלים משהו חיובי בחיים שלכם על מנת שיהיה לכם יותר קל למלא אותם. כך תוכלו במידה מסוימת להגדיל את הסיכויים שלכם לזכייה בפרס הראשון שיכול להיות מאוד משמעותי עבורכם.

אל תרימו ידיים, זה יכול להיות מתסכל

הסיכויים לזכות בלוטו הם אינם גבוהים, את זה מלמדים אותנו עוד בבית הספר. לכן אף אחד מאיתנו לא מבסס את החיים שלו על הזכייה בפרס הראשון בלוטו, ומדובר בתקווה או ציפייה למשהו בעל סיכוי נמוך במיוחד. אך חשוב מאוד שלא תתייאשו או תרימו ידיים למרות שאתם ממלאים בעקביות את טופסי הלוטו בכל שבוע במשך מספר רב של שנים. אנשים רבים מספרים כי לאחר 20 או 30 שנה שהם מילאו באופן קבוע הם הצליחו לקחת את הפרס הראשון בלוטו. לכן מוסר ההשכל הוא לא לוותר, להמשיך למלא באופן קבוע את טופסי הלוטו עד אשר תצליחו לנחש את המספרים הנכונים.

תשמרו היטב על טופס הלוטו

עוד סיפורים שנשמעו לאחרונה זה על אנשים שזכו בפרס הראשון בלוטו אך אינם מגיעים לתחנה על מנת לקחת את הפרס שלהם. לכן אנו רק יכולים להמליץ לכם לשמור בקפידה על טופס הלוטו שלכם על מנת שיהיה לכם יותר קל לבדוק את המספרים הזוכים ולוודא האם זכיתם. אתם יכולים לשמור את טופס הלוטו בארנק או אפילו בארון בגדים שלכם. רק אל תחליפו מקום לעיתים שכיחות, ותדאגו תמיד לוודא כי אתם יודעים היכן נמצא טופס הלוטו האחרון שמילאתם. כמובן לא לשכוח לזרוק את טופסי הלוטו הישנים על מנת שלא תתבלבלו בניהם.

דר אבירם

נושם וחי אינטרנט, אוהב לכתוב, אוהב את פיקסל (הכלב) ואוהב לטייל איתו בטבע. חוף הים הוא המקום המועדף.

 https://www.my-secret.co.il

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
אתר זה משתמש בקטעי קוד (עוגיות) כדי לוודא שחוויית המשתמש שלך באתר תהיה מיטבית.
על ידי המשך שימוש באתר, ניתנת הסכמתך לשימוש בקטעי קוד אלו למטרה שלעיל.